Przedszkolaki z wizytą w naszej bibliotece

Czterolatki na zajęciach czytelniczych w bibliotece

Z okazji XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom do szkolnej biblioteki zostały zaproszone dzieci z Tęczowego Przedszkola. Przedszkolaki z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem.Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece  ze swoimi rodzicami, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek.Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się one regałom, książkom, ale szczególnie zainteresował ich kolorowy dział dla dzieci.W trakcie pobytu w bibliotece dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni, układały kolorowe puzzle i wykonywały zadania. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły Na rozpoczęcie i zakończenie spotkania pani Beata zapoznała dzieci z piosenkami o bajkach. Każdy uczestnik naszych zajęć otrzymał na pamiatkę zakładkę, kolorowankę i drobny upominek. Do zobaczenia za rok.