Laureatka miejskiego konkursu czytelniczego

Konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej

Pisarze odgrywają w życiu czytelników ważną rolę. To dzięki nim, za sprawą ich książek, przeżywamy chwile radości, smutku i te bardziej poważne. By uczcić ich niebagatelne znaczenie, 3 marca po raz kolejny obchodzony był  Międzynarodowy Dzień Pisarzy ustanowiony w 1984 r. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie ogłasiła konkurs plastyczny na wykonanie kolażu poświęconego autorowi, który nas zainspirował swoim życiem i twórczością. Z naszej szkoły wysłaliśmy na konkurs dwie prace uczennic Alicji Jastrżębskiej, która zafascynowana jest tworczością Kornela Makuszyńskiego i Liliany Jaworskiej pracę o Halinie Poświatowskiej. Lila zdobyła I miejsce, otrzymała w nagrodę bilety do kina Helios i książki.  Gratulujemy i  zapraszamy do obejrzenia wystawy w Promedia.