Wyniki konkursu języka angielskiego

W dniu 17 października 2017r. w naszej szkole odbył się kuratoryjny konkurs języka angielskiego. W konkursie wzięło udział  14 uczniów z naszej szkoły.

Do etapu rejonowego dostali się Piotr Kazimierczak z klasy 7 b oraz Mateusz Kaczmarek z klasy 6 b.

W eliminacjach szkolnych wzięli również udział następujący uczniowie: Angelika Goździewska - 7a, Aleksandra Bieńczycka -Kuzioła, Weronika Jezik  oraz Maciej Jurek z klasy 7 b, Marcin Kozak, Xavier Marczak, Aleksandra Patkowska z klasy 6 a, Kamila Hes, Magdalena Kwiecień, Julia Ostrowska z klasy 6 b, Dawid Burdzicki oraz Wojciech Jastrzębski z klasy 5 a.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Piotra i Mateusza, którzy będą zmagać się z językiem angielskim w rejonowym etapie konkursu.