WYNIKI KURATORYJNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

W dniu 16 października 2017r. w naszej szkole odbył się kuratoryjny konkurs matematyczny (org. KO Szczecin, etap szkolny). W konkursie wzięło udział 13 uczniów z naszej szkoły. Do etapu rejonowego przeszły Weronika Kulpa (20 punktów) oraz Joanna Woźnicka (11 punktów). Pozostali uczestnicy eliminacji szkolnych w kolejności zdobytych punktów: Kamila Hes, Klaudia Skopek, Sebastian Góra, Alicja Jastrzębska, Adam Kapuściński, Julia Ostrowska, Lucyna Plich, Maksym Gawroński, Magdalena Kwiecień, Brajan Haberek, Maria Wiśniowska.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a także życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za Weronikę i Joannę, które będą zmagać się z matematyką w rejonowym etapie konkursu!