SUDOKU

Szkolne eliminacje do XII Zachodniopomorskego Konkursu "SUDOKU - cyfry muszą pozostać samotne" organizowanego przez Szkoły Salezjańskie.

Zapraszam serdecznie wszystkich miłośników SUDOKU z klas III - VI do udziału w szkolnych eliminacjach konkursu.

Zgłoszenia przyjmuję 27 i 28 lutego 2017r. Zapisać się będzie można także u członków koła matematycznego, którzy w poniedziałek (27lutego), będą odczytywać ogłoszenie w klasach. Termin i godzinę konkursu podam w najbliższym czasie.

W ramach przygotowań rozwiązujcie krzyżówki SUDOKU w wersji drukowanej na papierze, nie elektronicznie, ponieważ tak wygląda konkurs.

Regulamin konkusu w Szkołach Salezjańskich można przeczytać na stronie szkolysalezjanskie.pl

Jolanta Cepińska

Eliminacje szkolne odbędą się w piatek, 3 marca 2017r, w bibliotece szkolnej o godzinie:

10:00 klasy III-IV

11:00 klasy V-VI