SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Dnia 02.12.2017r. w czasie trwania Festynu Świątecznego, w naszej szkole miało miejsce głosowanie w konkursie na wykonanie najpiękniejszej szopki Bożonarodzeniowe. Wszystkie wykonane prace były jak co roku zachwycające piękne i godne uznania. Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu ich rodzin za serce i trud jaki włożyli w wykonanie swego dzieła. Wszystkie głosy oddane na poszczególne szopki zostały skrupulatnie policzone przez Komisję Skrutacyjną w składzie: p. B. Urbańska, p. M. Próba i p. D. Skuratowska. A oto wyniki:

I miejsce Nikodem Marszałek kl. II b

II miejsce Weronika Dewecka kl. V a

III miejsce Jan Krzywoń kl. III b

Wyróżnienia - Karolina Woźniak kl. III b, Marcel Kościuszki kl. III a, Natalia Kubiak kl. III a.

Podziękowania za udział - Aleksander Jóźwiak kl. I a, Jakub Pawlak kl. III b, Mateusz Głowiński kl. VI b, Dawid Wartolec kl. III a, Alicja Kniaź kl. III b, Franciszek Zadarko kl. III b.