Dla uczniów i rodziców

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień tyg.

Godz.

Miejsce

Klasa

Koła przedmiotowe klasy 1-7

1

„Pędziwiatry” SKKT

 

 

J. Czugała

M. Próba

Ż. Petryniak

soboty/

wg terminów

 

teren

sala 3,5

1-7

2

Koło plastyczne

R. Gryciuk

 

piątek

14.40 – 16.20

s. 5

4-7

3

Karta rowerowa

R. Gryciuk

wtorek

13.30

s. 5

4

4

Koło fotograficzne

J. Czugała

piątek

13.45 – 14.30

teren

4-7

5

Koło języka polskiego

M. Kita

S. Zubelewicz

środa

czwartek

14.40 – 15.25

15.35 – 16.20

s. 8

s. 8

5a,5b,6b

7a, 7b

6

Koło biblijne

D. Skuratowska

wtorek

15.30 – 16.15

s.3

4-7

 7

Koło teatralne

D.Skuratowska

wtorek

16.15-17.00

s.3

4-7

8

Koło języka angielskiego/teatr

D.Olszewska-Czeremcha

poniedziałek

14.40 - 15.25

s. 6

4-7

9

Zajęcia umuzykalniające

P. Sęczawa

 

poniedziałek

11.40- 12.25

mała świetlica

1

10

Koło historyczne

M. Próba

 

wtorek

8.55 – 9.40

mała świetlica

1-3

11

Koło informatyczne

R. Szczotkowska

poniedziałek

16.30 -17.15

s. 2

2,3

12

Koło biologiczne

P. Bonter - Burdzicka

środa

14.40 - 16.20

s. 3

5-7

13

Koło eksperymentalne

P. Bonter - Burdzicka

środa

14.40 - 16.20

s. 3

5-7

14

Koło Młodego Przyrodnika

A. Sydor

poniedziałek

11.15 – 12.00

mała świetlica

1-3

15

Koło Przyrodnika

A. Sydor

piątek

14.30

s. 3

4-6

16

Koło ekologiczno-przyrodnicze

M. Grzeszczak

środa

12.45 – 13.30

mała świetlica

3a, 3b

17

Koło matematyczne

M. Grzeszczak

poniedziałek

12.45 – 13.30

mała świetlica

3 b

18

J. angielski – e-Twinnig

klasy 5-6

I. Wójcikowska

 

poniedziałek

czwartek

14.30 – 15.25

13.45 – 14.30

s. 2

6a

5a

19

J. angielski – gry i zabawy

I. Wójcikowska

czwartek

11.40 – 12.25

mała świetlica

2,3

20

Koło języka. angielskiego

dla klas 4-7

V. Pałka

wtorek

16.30 – 17.15

s. 6

4-7

21

Koło języka angielskiego

dla uczniów klas 4-7 (kultura krajów anglojęzycznych)

V. Pałka

piątek

15.35 – 16.20

s. 6

4-7

22

Koło plastyczne klas młodszych

A.  Wilk

czwartek

13.45 – 14.30

s. 24

1-3

23

Koło twórczego ucznia

A. Wilk

czwartek

14.40 – 15.25

s. 24

1-3

24

Koło matematyczne dla klas I „Wesoła matematyka”

M. Czugała

M. Lorenc

poniedziałek

11.40 - 12.25

biblioteka

1

25

Chór

P. Sęczawa

środa

piątek

8.55 – 9.40

12.45 – 13.30

mała świetlica

s. 24

 

26

Koło matematyczne dla klas 6 -7

K. Rajmund

 

poniedziałek

14.30 – 15.15

s. 7

6,7

27 Koło matematyczne dla klas 4 - 5 J. Cepińska poniedziałek 8:00 - 8:45 s. 7 4a, 4b, 5a
28 Koło matematyczne dla klas 4- 5 J. Cepińska wtorek 8:00 - 8:45 s. 6 4c, 4d, 5b

29

J. niemiecki – koło

P. Warłycho

piątek

11.00 – 11.45

 mała świetlica

1b,3a

logopedia

1

Zajęcia logopedyczne

M. Czugała

 

wg terminów

indywidualnych

 

s. 10

2,3

2

Zajęcia logopedyczne

M. Kita

wtorek

10.45 – 11.30

12.45 – 13.30

s. 10

2,3b

Zajęcia wyrównawcze klasy 1-3

1

Zajęcia wyrównawcze

 

I. Łozińska

piątek

10.40 – 11.30

s. 10

4 a

2

Zajęcia wyrównawcze

M. Grzeszczak

 

środa

11.40 – 12.25

s. 10

3 b,1a

3

Zajęcia wyrównawcze

 

A. Wilk

czwartek

11.40-12.25

s. 19

2

4

Zajęcia wyrównawcze

M.Czugała

czwartek

9.50-10-35

s.10

1a

5

Zajęcia wyrównawcze

M. Lorenc

czwartek

12.45 – 13.30

s. 10

1b

Zajęcia wyrównawcze klasy 4-6

1

Zajęcia wyrównawcze

z jęz. polskiego

M .Kita

wtorek

13.45 – 14.30

s. 3

6 a,b

2

Zajęcia wyrównawcze

z. matematyki

K. Rajmund

wtorek

czwartek

 

8.55 -  9.40

13.45 - 14.30

 

s. 23

s. 26

4d

4a,b

 

3

Zajęcia wyrównawcze

z jęz. polskiego

S. Zubelewicz

wtorek

14.40 – 15.25

15.35 – 16.20

s. 8

s. 8

7

5b

4

Zajęcia wyrównawcze

z. j. angielskiego

D.Olszewska-Czeremcha

poniedziałek

8.00 – 8.45

15.30 – 16.20

s. 7

s. 6

4a,4d

5a,6b

5

Zajecia wyrównawcze

z j. angielskiego

V. Pałka

piątek

14.40- 15.25

s.  6

4,7

6

Zajecia wyrównawcze z przyrody

A. Sydor

piątek

15.25 – 16.20

s.3

4,5,6

7

Zajęcia wyrówmawcze z polskiego

B. Kaszubowska

poniedziałek

środa

poniedziałek

wtorek

9.50 – 10.30

14:40 – 15:25

10:45 - 11:30

10:45 - 11:30

s. 5

s. 25

mała świetlica

biblioteka

4b

4d

4a (co 2 tyg.)

4c (co 2 tyg.)
 

8

J. niemiecki – zajęcia wyrównawcze

P. Warłycho

poniedziałek

14.40 – 15.25

s. 3

7

9

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

E. Ziemkiewicz

środa

9.50- 10.35

14.40 - 15.25

15.35 – 16.20

s.22

s.26

s.26

6a

7

5

10 Zajęcia wyrównawcze z matematyki J. Cepińska środa 14.40 -15.25 s. 7 6b

11

J. niemiecki - konwersacje

P. Warłycho

poniedziałek

15.35 – 16.20

s. 3

7

12

J. angielski/zajęcia wyrównawcze

I. Wójcikowska

 

poniedziałek

13.45 - 14.30

biblioteka

5

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

1

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

I. Łozińska

czwartek

środa

11.30 - 12.25

s. 10

III

2

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

B. Sajewicz

środa

8.55 – 9.40

s. 19

7

3

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

B. Sajewicz

poniedziałek

13.45 – 14.30

 

14.40 – 15.25

s. 19

 

s. 19

SL

6

4

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

P. Olejniczak

środa (co 2 tygodnie 4a, 4d w czwartek)

9.50 – 11.30

8.55 - 10.35

biblioteka

4a,4d

5

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

M. Lorenc

poniedziałek

czwrartek

piątek

 

13.45 – 14.45

13.45 – 14.30

10.45 – 11.30

11.40 – 12.25

s. 22

s. 19

s. 10

s. 10

5b

4c

1b

3b

6

Zajęcia socjoterapeutyczne

B. Urbańska

piątek

14.30 – 15.30

gabinet pedagoga

 

7

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

B.Urbańska

poniedziałek

 

czwartek

piątek

8.55 – 9.40

9.45 – 10.30

9.30 – 10.30

12.30 – 13.30

biblioteka

biblioteka

biblioteka

biblioteka

4b

4b,5a

4d

6b

Zajęcia sportowe

1

SKS/siatkówka/dziewczęta

 

SKS klasy 3 zabawy ruchowe

B. Pusiak-Marek

wtorek

 

czwartek

 

15.30- 16.20

 

16.30 – 17.15

s. gimnastyczna

 

 

3

2

SKS

gimnastyka korekcyjna

B. Pusiak-Marek

wtorek

16.30 – 17.15

s. gimnastyczna

1,2,3

3

SKS /piłka nożna dla chłopców

I. Chyżowska-Kwiecień

środa

poniedziałek

15.35-16.20

15.35- 16.20

16.25- 17.10

s.  gimnastyczna

4

5

6,7

 

 

Zajęcia dodatkowe prowadzone w szkole przez podmioty spoza szkoły:

 

1. Świetlica Środowiskowa prowadzona przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

 - od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00.

 

2. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego prowadzone w SP20 w r.szk. 2017/2018 przez Szkołę Językową Esperanta

pani Dorota Krawczyk tel. 608660951

grupa 0 wtorek 14:00-14.30 7 lekcja sala 24
grupa 0 środa 14:00-14.30 7 lekcja sala 23
klasa 1a piątek 13.45-14.30 7 lekcja sala 24
klasa 1b wtorek 12.45-13.30 6 lekcja sala 24
klasa 2a wtorek 15.35-16.20 9 lekcja sala 24
klasa 3a i 3b środa 14.40-15.25 8 lekcja sala 23
klasa 4a, 4b, 4c piątek 14:40-15.25 6 lekcja sala 24
klasa 5a, 5b wtorek 14.40-15.25 8 lekcja sala 24

 

3. Zajęcia taneczne: grupa "Swing" prowadzona przez panią Magdalenę Fijołek

wtorek 16.30-17.30 s. 25
wtorek 17.30-19.00 s. gimn.
piątek 16.30-17.30 s. 25
piątek 17:30-19.00 s. gimn.

 

4. Nauka gry na gitarze prowadzona jest w szkole przez dwa podmioty:

1. Music & Mores, kontakt pani Olga, tel. 577 834 222

piątek

13.45-14.30 s.25
piatek 14.40-15.25 s.25
piątek 15.35-16.20

s.25

 

2. Fun & Play, pan Miłosz Chłódek, tel. 736 826 260

czwartek 13.45-14.30 s.25
czwartek 14.40-15.25 s.25

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego
    ul. Dobrzyńska 2
    70-025 Szczecin
  • (+91) 4821621

Galeria zdjęć