Dla uczniów i rodziców

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień tyg.

Godz.

Miejsce

Klasa

Koła przedmiotowe klasy 1-7

1

„Pędziwiatry” SKKT

 

 

J. Czugała

M. Próba

Ż. Petryniak

soboty/

wg terminów

 

teren

sala 3,5

1-8

2

Koło plastyczne

R. Gryciuk

 

środa

15.40 – 17.00

s. 5

4-8

3

Koło filmowe

P. Warłycho

poniedziałek

14.50 - 15:35

s. 6

4-8

4

Wolontariat

R. Szczotkowska

piątek

14.50 – 15.35

s. 25

4-8

5

Koło języka polskiego

M. Kita

czwartek

15.40 – 16.25

s. 8

6,7

6

Koło języka angielskiego

D.Olszewska-Czeremcha

wtorek

15.40 – 16.25

s.6

4-8

 7

Koło biologiczno-eksperymentalne

P. Bonter-Burdzicka

czwartek

15:40-16.25

s.3

6-8

8

Koło ekologiczno-przyrodnicze

M. Grzeszczak

wtorek

13:55 - 14.40

s. 23

1-2

9

J. angielski - kl. 8

I. Wójcikowska 

poniedziałek

14.50- 15.35

s. 25

8

10

Koło języka angielskiego

V. Pałka 

czwartek

15:40 – 16.25

s. 6

 

11

Koło plastyczne

A. Wilk

środa

12.50 -13.35

s. 9

1-3

12

Koło matematyczne

M.Lorenc

środa/ co 2 tyg.

11.40 - 12.25

mała świetlica

2b

13

Chór

P. Sęczawa

poniedziałek

8.55 - 9.40

s. 3

5-7

14

Koło matematyczne

K. Rajmund

środa

14.50 – 15.35

s. 6

1-3

15

Koło matemartyczne

M. Czugała

poniedziałek/ co 2 tyg.

11:40 - 12.25

s. 9

2a

16

Koło języka polskiego

S. Zubelewicz

wtorek

15.40 – 16.25

s. 8

8

17

Koło matematyczne

E. Ziemkiewicz

poniedziałek

14.50 – 15.35

s. 7

3 b

logopedia

1

Zajęcia logopedyczne

M. Czugała 

wg terminów indywidualnych

 

s. 10

 

2

Zajęcia logopedyczne

M. Kita

wg terminów indywidualnych


 

s. 10

 

Zajęcia wyrównawcze klasy 4-8

1

Zajęcia wyrównawcze z jęz. polskiego

M .Kita

poniedziałek

czwartek

13.55 – 14.40

15:40 - 16:25

s. 25

s. 8

4 a,b

7 a,b

2

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

K. Rajmund

poniedziałek 

8.55 -  9.40 

biblioteka

5

3

Zajęcia wyrównawcze z jęz. polskiego

S. Zubelewicz

wtorek

13.55 – 14.40

14.50 – 15.35

s. 8

s. 8

6b8

4

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

E. Ziemkiewicz

środa

14.40 - 15.25

8.00 - 8.45

s.7/ co 2 tyg.

 

5

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

R. Szczotkowska

piątek/ co 2 tyg.

15.40 - 16.25

s.25

 
             

6

Zajęcia socjoterapeutyczne

B. Urbańska

poniedziałek /co 2 tyg.

16.30 – 17.15

biblioteka

 
             

Zajęcia sportowe

1

SKS chłopcy – piłka nożna

B. Pusiak-Marek

wtorek 

7:05 – 7:50

s. gimnastyczna

 4-5

2

SKS

A.Chrystou

wtorek

16.30 – 17.15

s. gimnastyczna

 

3

SKS dla chłopców

I. Chyżowska-Kwiecień

piątek

7:00 – 7:45

s. gimnastyczna

6,7,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia dodatkowe prowadzone w szkole przez podmioty spoza szkoły:

 

1. Świetlica Środowiskowa prowadzona przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

 - od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00.

 

2. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego prowadzone w SP20 w r.szk. 2018/2019 przez Szkołę Językową Esperanta

pani Dorota Krawczyk tel. 608660951

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego
    ul. Dobrzyńska 2
    70-025 Szczecin
  • (+91) 4821621

Galeria zdjęć