WYBORY do SU kl. 1-3

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS I-III.

W dniu 31 marca 2022 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego klas I-III. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas I-III. W głosowaniu wzięło udział 104 uczniów wybierających swoich przedstawicieli spośród 25 kandydatów. Wszystkie oddane głosy były ważne.  Komisja wyborcza w składzie: Weronika Zakrzewska z kl. VIII B, Barbara Strzelczyk z kl. VIII C oraz opiekunowie SU: Mirella Baranowska, Patrycja Sęczawa czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

W skład prezydium Samorządu Uczniowskiego weszło pięć osób o największej liczbie głosów, z następującym przydziałem czynności w roku szkolnym 2021/2022:

Hanna Durasiewicz  z kl. 2b  – 11 głosów – PRZEWODNICZĄCY SU

Maciej Osadkowski z kl. 3b – 10 głosów – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

Aleksander Gładysz z kl. 1a – 8 głosów – CZŁONEK

Zofia Siwiec z kl. 3b –  8 głosów – CZŁONEK

Zuzanna Woźniak z kl. 1b  – 8 głosów – CZŁONEK

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!