IV międzyszkolny konkurs „Chrońmy szczecińskie krokusy”

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Szczecinie „Chrońmy szczecińskie krokusy”, który polegał na napisaniu hasła zachęcającego do ochrony szczecińskich krokusów. W związku z pandemią długo czekaliśmy na wyniki, niestety niemożliwe okazało się zorganizowanie uroczystego podsumowania konkursu. Na konkurs wpłynęło aż 270 haseł z 20 szczecińskich szkół podstawowych. Jury przyznało 10 tytułów laureatów oraz 7 wyróżnień. Z naszej szkoły tytuł laureata otrzymała Natalia Kopeć z klasy III a. Dwie tabliczki ze stworzonym przez naszą uczennicę hasłem: „Jasne Błonia pięknieją, gdy krokusy na nich widnieją. Spacerowiczu miły, spaceruj tak, żeby zawsze tu były” zostały umieszczone na Jasnych Błoniach, a jedna przed naszą szkołą. Laureatce gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za liczny udział w konkursie. Po powrocie do szkoły otrzymacie pamiątkowe dyplomy. Wszystkich uczniów i rodziców zachęcamy do odwiedzenia Jasnych Błoni, podziwiania piękna kwitnących właśnie krokusów i odnalezienia wśród nich tabliczek z hasłami naszej laureatki.

Koordynator konkursu:

Paulina Bonter - Burdzicka