Angielskie Przysłowia i Powiedzonka

26 kwietnia 2018 r.  w naszej szkole odbył się konkurs : „Angielskie Przysłowia i Powiedzonka”. W konkursie brali udział uczniowie klas 5, 6 i 7.  Zagadnienia konkursowe prezentowane były na tablicy interaktywnej w aplikacji Kahoot, a uczestnicy  odpowiadali na pytania za pomocą  smartfonów. Najlepszymi  okazali się: Kamila Hes i Aleksander Morta z klasy 5b - I miejsce, Weronika Kulpa i Wiktoria Greczuk z klasy 7 a - II miejsce oraz Joanna Woźnicka i Wiktoria Flis z klasy 7 a - III miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i bardzo cieszymy się, że tak licznie wzięli udział w interaktywnym konkursie językowym zorganizowanym przez Panią Dorotę Czeremchę-Olszewską, Panią Ilonę Wójcikowską oraz Panią Violettę Pałkę.