Grupa kabaretowa "Twarda Sztuka"

Przegląd małych form teatralnych

W naszej szkole powstała niedawno grupa kabaretowa „Twarda sztuka”. 7.12 jej członkowie wzięli udział w przeglądzie małych form teatralnych „Nie zażywam – to wygrywam” w Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Na scenie wystąpili uczniowie szczecińskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Nasi aktorzy zaprezentowali przedstawienie „Lekcja życia”, poruszające problem zażywania dopalaczy wśród młodzieży. Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce, a Przemysław Łoś, uczeń klasy VIa otrzymał wyróżnienie za najlepszą kreację aktorską. Osiągnięcia naszych uczniów cieszą tym bardziej, że był to ich pierwszy występ publiczny, a poza tym byli najmłodszymi uczestnikami przeglądu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie.