• 18.03.2024 Zmieniamy system zamawiania i opłacania posiłków , jak też zgłaszania niobecności dziecka  na posiłku w szkolnym. z dniem 1kwietnia 2024r nasza placówka rozpoczyna korzystanie z aplikacji JemWszkole. W związku z powyższym każdy rodzic i nauczyciel , chcący korzystać  teraz  lub w przyszłości z usług stołówki szkolnej jest zobligowany mieć konto aplikacji.
    W tym celu prosimy wypełnić krótki formulaez on-line dostępny poniżej . Umoiżliwi to stworzenie dla każdego Państwa indywidualnego konta do obsługi aplikacji.
    LINK:  https://forms.gle/haJPz5sDh55NgQ3V6
  • Festyn wielkanocny 2024

Nowa galeria Festyn wielkanocny 2024 została dodana do albumu fotograficznego

• Zaproszenie na Festyn Świąteczny Wielkanocny

Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego w Szczecinie zaprasza na

Festyn Świąteczny Wielkanocny

16 marca w godzinach 10:00-12:00.

• Dzień Kobiet z 7B

Klasa 7 B spędzała Dzień Kobiet na Jasnych Bloniach w Szczecinie.

• Konkurs Czytelniczy "W Krainie Bajki i Baśni"

08.03.2024

4 marca w Szkole podstawowej nr 35 odbył się Między szkolny Konkurs Czytelniczy "W Krainie bajki i baśni". Naszą szkołe reprezentowało 6 uczennic a klasy 2 i 3. Musiały wykazać się nie tylko bardzo dobrą znajomością treści bajek i baśni, ale także pokonać tremę podczas prezentowania swojej pracy wykonanej do przeczytanej bajki.

Dzisiaj w Teatrze Lalek Pleciuga odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie "W Krainie bajki i baśni". Jest nam bardzo miło bo aż 6 osób z naszej szkoły zostało nagrodzonych. Szczególne gratulacje należą się Julii Bertman z klasy 3a za zajęcie I miejsca w kategorii klads trzecich oraz wyróżnienie Mai Buzalskiej również z klasy 3A. Brawo!!

Wyniki Konkursu "Dzień Bezpiecznego Internetu"

Wyniki konkursu w klasach IV – VIII

1 miejsce – Julia Maślak 4a

2 miejsce – Jakub Małecki 4a

3 miejsce - Klaudia Karpińska 4a

Wyróżnienie - Helena Jurszo 4a

Wyniki konkursu w klasach I – III

1 miejsce -  Zuzanna Sienkiewicz II b

2 miejsce -  Aleksander Buta II a

3 miejsce - Kacper Pecyna II b

Wyróżnienie -  Ola Wawrzyniak II b

Gratulujemy!!!

• Strach w oczach dzieci

Klasa 3b wykonała prace plastyczne jak wygląda strach w ich oczach. Dużo rozmawiamy o emocjach i sposobach radzenia sobie z lękiem i strachem.

• Warsztaty Medyczne w SP20

01.03.2024

1 marca klasy pierwsze brały udział w warsztatach z ratownikiem medycznym. Uczniowie poznawali zasady udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

• Wyniki Konkursu Ekologicznego

Wyniki konkursu na ekologiczną rymowankę!

Klasy I - III:

Miejsce I - Olivier Zacharski kl. 2B

Miejsce II - Julia Bertman kl. 3A

Miejsce III - Julia Sochańska kl. 1A

Klasy IV - VIII:

Miejsce I - Zuzanna Król  kl. 5A

Miejsce II - Anna Krywka kl. 4A

Miejsce III - Jakub Chojnacki kl. 6A

Zwycięzcy niebawem otrzymają nagrody. Gratulacje! Dziękuję :)

• Zaproszenie na Dzień Otwarty w Szkole podstawowej nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego w Szcecinie

Zapraszamy 26.02.2024r w godzinach 15:30-17:30 na Dzień Otwarty.

• 23.02.2024 Jadłospis dekadowy NR 9 dla grupy"0"
  • Uwaga Konkurs

Zapraszamy uczniów klas V-VIII do uczestnictwa w konkursie Wpływ właściwego odżywiania i walorów środowiska województwa zachodniopomorskiego na prawidłowy rozwój mózgu człowieka.

Rejestracja uczestników trwa do 15 marca 2024 r. Regulamin konkursu znajduje się w sali nr 3.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami konkursu.

• Niesamowite skarpetki 1B

W klasie 1b czas na lekturę Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Uczniowie sami tworzyli swoje niesamowite skarpetki, a o to efekty ich pracy.

• Walentynki w 1B

Uczniowie klasy 1B obchodzili Walentynki wraz z Panią Wychowawczynią.

• Bal karnawałowy 2024

Nowa galeria Bal karnawałowy 2024 została dodana do albumu fotograficznego

• Konkurs plastyczny klasy I -III pt.:"Dzień Bezpiecznego Internetu"

Konkurs plastyczny skierowany jest do klas I - III. Tematem prac plastycznych jest: "Dzień Bezpiecznego Internetu", który obchodzony jest 06 lutego 2024r., i trwa przez cały luty. Prace konkursowe dzieci wykonują i oddają do15 lutego 2024r. do p. Krępecia. Przewidziano Nagrody niespodzianki za zajęcie I, II, III miejsca. Ogłoszenie wyników 16.02.2024r.

Powodzenia!!!

• Zaproszenie na Bal Karnawałowy

08 luty bal dla klas 4-8, 09 luty bal dla klas 1-3

• Konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą rymowankę o tematyce ekologicznej.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3 oraz 4-8.

Prace można składać u wychowawców (klasy 1-3) oraz u nauczyciela biologii - p. Joanna Krajewska (klasy 4-8).

Termin: do 23.02.2024 r.

Na zwycięzców czekają nagrody. Powodzenia!

• ZAPROSZENIE!!!

Dnia  26.02.2024 roku w godzinach 15:30 do 17:30 odbędzie się

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Serdecznie ZAPRASZAMY