• SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2021/2022  - WYNIKI GŁOSOWANIA
      • SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2021/2022 - WYNIKI GŁOSOWANIA

• 27.09.2021 11:07
      • Dnia 22. 09. 2021 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w której wybrani kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły.

Wzięło w nim udział 227 uczniów wybierających swoich przedstawicieli spośród 6 kandydatów. Wszystkie oddane głosy były ważne.

Komisja wyborcza w składzie: Wiktor Jurgielewicz i Diana Noniewicz z kl. 8a oraz opiekun SU p. Patrycja Sęczawa czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Zgodnie z regulaminem w skład prezydium Samorządu Uczniowskiego weszło pięć osób o największej liczbie głosów, z następującym przydziałem czynności na rok 2021/2022:

Julia Woźnicka z kl. VI - 96 głosów – PRZEWODNICZĄCA SU

BARBARA STRZECZYK z kl. VIII c – 92 głosy - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

MAJA WAWROWSKA z kl. VIII c – 60 głosów – SEKRETARZ

SARA NAZZAL z kl. VIII c – 14 głosów – CZŁONEK

MARCEL KOŚCIUCZYK z kl. VII a – 11 głosów – CZŁONEK

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!

• Wróć do listy artykułów